Výsledková listina Běhu Labským údolím

    FOTO a VIDEO ze závodu

  

    Průběžné výsledky Děčínského běž. poháru 2017 po osmi závodech

 

 

 

 

beh do vrchu decin 2017Výsledková listina: ZDE

Foto ze závodu: ZDE

 

 

 

 

 

 

Přípravka (ročníky 2007, 2008), trenéři Pavel Kolorenč, Miroslav Hála:

  • Pondělí 16:00 - 17:00, tělocvična v ZŠ Děčín III (Staré Město) v Březové ulici.
  • Čtvrtek 16:00 - 17:30, tělocvična ve Sportovním centru Děčín v ulici Na Skřivance. 

 

Mladší žactvo (ročníky 2005, 2006), trenéři Miroslav Hála, Pavel Kolorenč:

  • Pondělí 16:30 - 18:00, tělocvična v ZŠ Děčín III (Staré Město) v Březové ulici.
  • Čtvrtek 16:00 - 17:40, sportovní (tenisová) hala v ulici Práce.
  • Sobota (jednou za čas) 10:00 - 11:30, atletický stadion nebo les.

 

Starší žactvo (ročníky 2003, 2004), trenéři Dušan Kamenický, Miroslav Hála:

  • Pondělí 16:00 - 18:00, sportovní hala ARMEX Sportcentrum v Maroldově ulici.
  • Středa 16:00 - 17.30, tělocvična v ZŠ Děčín IV - Máchovo náměstí.
  • Čtvrtek 16:00 - 17:45, atletický stadion, alternativně sportovní (tenisová) hala v ulici Práce.
  • Sobota (jednou za čas) 10:00 - 11:30, atletický stadion nebo les.

 

Dorosty, juniorstvo, dospělí (ročníky 2002, 2001, 2000, 1999, ...), trenéři Jaroslav Calda, Dušan Kamenický, Miroslav Hála, Pavel Kolorenč:

  • Pondělí 16:00 - 18:00, sportovní hala ARMEX Sportcentrum v Maroldově ulici.
  • Úterý 15:00 - 16:30, posilovna ve sportovní hale ARMEX Sportcentrum v Maroldově ulici (mimo ročníku 2002).
  • Středa 16:00 - 18:00, atletický stadion (ročník 2002 16:00 - 17:30, tělocvična v ZŠ  Děčín IV - Máchovo náměstí).
  • Čtvrtek 16:00 - 17:45, atletický stadion, alternativně sportovní (tenisová) hala v ulici Práce (pouze ročník 2002).
  • Pátek 16:00 - 17:30, tělocvična v SŠ řemesel a služeb v Ruské ulici (mimo ročníku 2002).
  • Sobota (ne vždy) 10:00 - 11:30, les.

 

 

Přípravka (ročníky 2007, 2008), trenéři Pavel Kolorenč, Miroslav Hála:

  • Pondělí 16:00 - 17:00, tělocvična v ZŠ Děčín III (Staré Město) v Březové ulici.
  • Čtvrtek 16:00 - 17:30, tělocvična ve Sportovním centru Děčín v ulici Na Skřivance. 

 

Mladší žactvo (ročníky 2005, 2006), trenéři Miroslav Hála, Pavel Kolorenč:

  • Pondělí 16:30 - 18:00, tělocvična v ZŠ Děčín III (Staré Město) v Březové ulici.
  • Čtvrtek 16:00 - 17:40, sportovní (tenisová) hala v ulici Práce.
  • Sobota (jednou za čas) 10:00 - 11:30, atletický stadion nebo les.

 

Starší žactvo (ročníky 2003, 2004), trenéři Dušan Kamenický, Miroslav Hála:

  • Pondělí 16:00 - 18:00, sportovní hala ARMEX Sportcentrum v Maroldově ulici.
  • Středa 16:00 - 17.30, tělocvična v ZŠ Děčín IV - Máchovo náměstí.
  • Čtvrtek 16:00 - 17:45, atletický stadion, alternativně sportovní (tenisová) hala v ulici Práce.
  • Sobota (jednou za čas) 10:00 - 11:30, atletický stadion nebo les.

 

Dorosty, juniorstvo, dospělí (ročníky 2002, 2001, 2000, 1999, ...), trenéři Jaroslav Calda, Dušan Kamenický, Miroslav Hála, Pavel Kolorenč:

  • Pondělí 16:00 - 18:00, sportovní hala ARMEX Sportcentrum v Maroldově ulici.
  • Úterý 15:00 - 16:30, posilovna ve sportovní hale ARMEX Sportcentrum v Maroldově ulici (mimo ročníku 2002).
  • Středa 16:00 - 18:00, atletický stadion (ročník 2002 16:00 - 17:30, tělocvična v ZŠ  Děčín IV - Máchovo náměstí).
  • Čtvrtek 16:00 - 17:45, atletický stadion, alternativně sportovní (tenisová) hala v ulici Práce (pouze ročník 2002).
  • Pátek 16:00 - 17:30, tělocvična v SŠ řemesel a služeb v Ruské ulici (mimo ročníku 2002).
  • Sobota (ne vždy) 10:00 - 11:30, les.

 

 

V sobotu 28. října se koná Běh do vrchu na Pastýřskou stěnu. Od 10:30 začínají závody dětí, v 11 hodin startuje hlavní závod. PROPOZICE

 

Již tuto sobotu 7. října v 11 hodin odstartuje na oválu tradiční Děčínská hodinovka. Propozice.

 

Krásné podzimní počasí provázelo nejstarší děčínský terénní běžecký závod. Děti a mládežníci startující v rámcových závodech na stadionu závodili, seč jim síly a dech stačily. Dospěláci na hlavní či zkrácené trati se zdatně vyrovnali se vskutku náročnou tratí a v cíli hýřili spokojeností.  V dětských závodech padl účastnický rekord, kdy nastoupilo 72 dětí, v hlavním závodě byla účast spíše podprůměrná. Pořadatelský tým děkuje všem za účast i odevzdané výkony a těší se zase za rok, anebo na některém z dalších závodů Děčínského běžeckého poháru.

Výsledková listina: ZDE

Foto ze závodů: ZDE a TADY

 

Tento čtvrtek 28.9.2017 odpadají z důvodu státního svátku tréninky všech skupin.

DC běžecký pohár 2017

18.2. Lotharův běh
1.5. D-H-D - 10km na dráze
10.6. Děčínská míle
3.9. Běh na Lahti
30.9. Běh Velké Skály
7.10. Děčínská hodinovka
28.10. Běh do vrchu na
Pastýřskou stěnu
4.11. Běh labským údolím
17.11. Velká cena 17. listopadu
26.12. Vánoční běh na Sněžník

Nábor

letak2017

Facebook

ASK DĚČÍN - Facebook

Kalendář akcí

leden 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

NAVŠTIVTE:

www.atletika.cz

www.sportvokoli.cz

Go to top