Z důvodu stále probíhající rekonstrukce osvětlení v hale v Maroldově ulici se pondělní trénink (27.11) opět přesouvá na stadion.

  Letošní ročník byl z dosavadních deseti nejkvalitnější. Zvítězil domácí Josef Procházka (současně vítěz mužů 40-49) v novém traťovém rekordu 16:29,8min, což vzhledem k teplotě kolem 5°C a drobnému dešti byl velmi dobrý výkon, také druhý v cíli Dalibor Bartoš z LIAZu Jablonec 16:31,7 (mnohonásobný vítěz pohárových závodů a několikanásobný vítěz celého poháru) běžel pod starý rekord Martina Roubíčka (16:36,9 z roku 2013), třetí doběhl ústecký Petr Zuda (vítěz kat. do 39let) v také velmi dobrém čase 16:38,0. Vzhledem k tomu, že dráhová sezona skončila před téměř dvěma měsíci, mají všechny tři výkony (a nejenom ony) vysokou kvalitu.

4.místo obsadil další známý z děčínských běhů, Petr Čepek z Olympu Praha (mnohonásobný vítěz Běhu do vrchu a i VC na 5.000m), čas 17:15,9, pátý doběhl Lukáš Bureš Kolokrám Svijany 17,21,6 a těsně za ním další domácí běžec Jirka Vlček 17:22,0.Sedmé místo obsadil nejlepší dorostenec Čestmír Dvořák z Kajaku Děčín 17:43,6, osmý byl další závodník ASK Děčín Jan Handlíř 17:46,7. Desátý doběhl dosud vedoucí závodník DBP Karel Valenta z Varnsdorfu 17:54,3. Celkové 15.místo a vítězství ve 2.běhu získal Vladimír Růžička, vítěz kategorie mužů 50-59let, v čase 18:34,6, nejlepší žena do 39let byla Dagmar Musilová (celkově 30.) 20:07,4, v ženách nad 40 vyhrála Martina Ďásková 22:40,5 a zvláštní obdiv si zaslouží nejstarší účastník Jan Berounský (ročník 1939!) Liga 100 Česká Lípa 33:06,4. 

I přes nepřízeň počasí se závody vydařily, v bězích na 5km nastoupilo 96 běžců a běžkyň ve čtyřech rozbězích a v rámcových závodech pro děti a žactvo nastoupilo na tratích od 50m po 800m 92 chlapců a děvčat. Bylo dosaženo mnoho výborných výkonů a všichni si zaslouží uznání.

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY ZDE.

Tuto středu (22.11.) odpadá z důvodu schůze SK Děčín trénink všem skupinám.

Děkujeme za pochopení. ASK Děčín.

 Vážení, protože hala v Maroldově ulici je celý týden uzavřena, přesouváme zítřejší trénink (20.11.) z haly k nám na stadion. Ostatní tréninky zůstávají nezměněné.
Děkujeme za pochopení.

    Výsledková listina Běhu Labským údolím

    FOTO a VIDEO ze závodu

  

    Průběžné výsledky Děčínského běž. poháru 2017 po osmi závodech

 

 

 

 

beh do vrchu decin 2017Výsledková listina: ZDE

Foto ze závodu: ZDE

 

 

 

 

 

 

Přípravka (ročníky 2007, 2008), trenéři Pavel Kolorenč, Miroslav Hála:

  • Pondělí 16:00 - 17:00, tělocvična v ZŠ Děčín III (Staré Město) v Březové ulici.
  • Čtvrtek 16:00 - 17:30, tělocvična ve Sportovním centru Děčín v ulici Na Skřivance. 

 

Mladší žactvo (ročníky 2005, 2006), trenéři Miroslav Hála, Pavel Kolorenč:

  • Pondělí 16:30 - 18:00, tělocvična v ZŠ Děčín III (Staré Město) v Březové ulici.
  • Čtvrtek 16:00 - 17:40, sportovní (tenisová) hala v ulici Práce.
  • Sobota (jednou za čas) 10:00 - 11:30, atletický stadion nebo les.

 

Starší žactvo (ročníky 2003, 2004), trenéři Dušan Kamenický, Miroslav Hála:

  • Pondělí 16:00 - 18:00, sportovní hala ARMEX Sportcentrum v Maroldově ulici.
  • Středa 16:00 - 17.30, tělocvična v ZŠ Děčín IV - Máchovo náměstí.
  • Čtvrtek 16:00 - 17:45, atletický stadion, alternativně sportovní (tenisová) hala v ulici Práce.
  • Sobota (jednou za čas) 10:00 - 11:30, atletický stadion nebo les.

 

Dorosty, juniorstvo, dospělí (ročníky 2002, 2001, 2000, 1999, ...), trenéři Jaroslav Calda, Dušan Kamenický, Miroslav Hála, Pavel Kolorenč:

  • Pondělí 16:00 - 18:00, sportovní hala ARMEX Sportcentrum v Maroldově ulici.
  • Úterý 15:00 - 16:30, posilovna ve sportovní hale ARMEX Sportcentrum v Maroldově ulici (mimo ročníku 2002).
  • Středa 16:00 - 18:00, atletický stadion (ročník 2002 16:00 - 17:30, tělocvična v ZŠ  Děčín IV - Máchovo náměstí).
  • Čtvrtek 16:00 - 17:45, atletický stadion, alternativně sportovní (tenisová) hala v ulici Práce (pouze ročník 2002).
  • Pátek 16:00 - 17:30, tělocvična v SŠ řemesel a služeb v Ruské ulici (mimo ročníku 2002).
  • Sobota (ne vždy) 10:00 - 11:30, les.

 

 

DC běžecký pohár 2017

18.2. Lotharův běh
1.5. D-H-D - 10km na dráze
10.6. Děčínská míle
3.9. Běh na Lahti
30.9. Běh Velké Skály
7.10. Děčínská hodinovka
28.10. Běh do vrchu na
Pastýřskou stěnu
4.11. Běh labským údolím
17.11. Velká cena 17. listopadu
26.12. Vánoční běh na Sněžník

Nábor

letak2017

Facebook

ASK DĚČÍN - Facebook

Kalendář akcí

prosinec 2017
Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

NAVŠTIVTE:

www.atletika.cz

www.sportvokoli.cz

Go to top